Jak šel den

Ty předměty? Ou!

3. září 2011 v 23:04 | Satchel
Oficiálně jsem studentka vysoké školy. A mám z toho dost rozporuplné pocity a moje původní nadšení mě opouští.
Hlavní příčinou jsou předměty, které na první dva semestry mám. Vypadají šíleně! Mám pocit, že jsou to buď dějiny a nebo teorie, nic jiného. Teda ještě jazyky, angličtina, která je na zimní semestr plná a polština, kterou doufám zvládnu v tom prvním. Celkem bych měla získat 75 kreditů, uff. Některé předměty jsou třeba za šest nebo za sedm. Mám strach, že z některých teorií neudělám prostě zkoušky...
A mám pocit, že mi pajdák bude dost chybět.
Na druhou stranu se mi zatím zamlouvají spolužačky. Na zápise jsem seděla s hrozně milou holkou, která stejně jako já, předtímhle chodila na pajdák :), navíc jsem dostala koleje, zřejmě i ty o něco lepší (ty horší se prý opravují) a ... no mám tři pokusy na ty předměty.

Držte mi pak palce.

Aghr!

31. srpna 2011 v 0:32 | Satchel
1. Byla jsem si pro opravený netbook. Když jsem se zeptala, co mu bylo, tak prý nic. V tom případě nechápu, proč se mi vypínal a blikala obrazovka, a proč mi sakra smazali celou paměť.
Od doby, co jsem si ho přinesla domů, tak jsem neměla chuť ho zapnout.

2. Byla jsem u nové kosmetičky. Sice to docela bolelo, ale udělala to suprově.

You didn’t lose me, you let me go

30. srpna 2011 v 21:48 | Satchel
Dvacátý devátý den snad nemá cenu ani zmiňovat. Ráno jsem byla nešetrně vzbuzena s tím, že když budu za 15 minut hotová, tak mě na úřad hodí autem. Jelikož se mi v tom ranním slunci chodit moc nechtělo, tak jsem do sebe hodila termix a nechala se vysadit na policii ČR, kde zadržovali mou novou občanku.
Jak jinak byla tam fronta, neskutečně dlouhá, která se nečekaně rychle zkracovala, takže jsem za chvíli stála před okýnkem, kde byla ,,velice milá" úřednice a měla velký problém s tím, že má stará občanka je pomuchlaná. Jak by nebyla, když ji přece mám nosit pořád u sebe a občas prostě kabelku nemám, tak jsem ji strkala do kapes?
Nic. Moje nová občanka vypadá mírně falešně, tedy fotka - ta je celá oranžová, lehce rozmazaná a příjde mi, že nejde rozeznat můj obličej, ale prý je to v pořádku.

Everything will be okay

12. srpna 2011 v 18:21 | Satchel
in the end.

Prázdniny letí neuvěřitelnou rychlostí a já se pomalu připravuju na září. Na jeho začátku jedu na zápis do své nové školy. Bohužel cesta je docela dlouhá, tak tam budu muset rovnou i přespat, což mě moc netěší. Kolem dvacátého se pak budu stěhovat na kolej. Jsem na to opravdu zvědavá. Pořád nevím, na které koleji budu, kolik budu mít spolubydlících, apod. No, začínám poznávat své, zatím jen, spolužačky a další lidi z filozofické fakulty. Co jsem zjistila, tak se plánuje seznamovací pařba a piknik.
Myslím, že se na začátku semestru nudit nebudu ^^


 
 

Reklama