25 Days Harry Potter Challenge

Den 23, 24 a 25

28. srpna 2011 v 21:20 | Satchel
Rozhodla jsem se, že to vezmu jedním rázem.

Den 23. - V co by se proměnil tvůj bubák?

Jako první mě napadlo, že by se proměnil v jedovatého pavouka. Jsem na tom podobně jako Ron a pavouky vážně nesnáším, i když teď mám pod postelí pavučinu s malou johanou a pořád jsem se nedostala k tomu, abych ji vymetla.

Den 22

27. srpna 2011 v 9:30 | Satchel
22. Je druhý úkol v turnaji Tří kouzelníků - koho máte zachránit?

Nedovedu si představit, že bych se do tohohle turnaje dostala, ale budiž. Jelikož jsme ve škole, tak tam není má rodina, s přítelem jsme taky nebyli na jedné škole, takže by nejspíše v jezeře skončila jedna z mých kamarádek - spolužaček. Asi by si Brumbál vybral jednu ze čtyř mých nejmilejších, nejspíš asi Z.

Den 21

26. srpna 2011 v 0:00 | Satchel
21. Tvoje oblíbená postava z Harryho Pottera?

Moje nejoblibenější postava je Tonsková, protože jsem se s ní dokázala hodně sžít a přiblížit si ji k sobě. Je takové střevo jako já, měla i růžové vlasy jako já, je praštěná, upovídaná... Jen ona našla své vlkodlaka, to já ještě na určito ne :)

Jinak můj žebříček oblíbených postav?

Den 20

25. srpna 2011 v 0:35 | Satchel
20. Jakou část Potterovského/bradavického oblečení máš nebo chceš?

Z potterovských srazů mám doma kravatu, kterou jsem koupila za 20 korun, a vypadá, jako ta mrzimorských studentů. Je zářivě žluto-černá. Pak mám taky černý hábit s kapucí, který je víceúčelný a využila jsem ho na karnevalech, které jsem měla na praxi.
Ale celkově se mi líbí bradavické uniformi, ale nehodlám si něco takového pořizovat. Taky se mi líbí ty našitý erby.

Den 19

24. srpna 2011 v 10:00 | Satchel
19. Jak by vypadal tvůj patron?

Mám pocit, že stejně jako u Snapea a Tonksové, by můj patron vzal na sebe podobu zvířete, které mi nějakým způsobem připomíná osobu, kterou miluji.
V mém případě bych tvrdila, že můj patron by byl vlkodlak (Ach Remy) nebo kdyby měl souviset se mnou, tak liška nebo kůň, jak mi vyšlo v testu.

Pokud chcete zjistit svého patrona, tak to zkuste tady.

Den 18

23. srpna 2011 v 0:45 | Satchel
18. Jsi zvěromág - v jaké zvíře se proměňuješ a proč?

Jako zvěromág bych se nejspíš přeměňovala do kočkovité nebo psovité šelmy. Když si vzpomenu na RPG, tak moje nejmilovanější postava se proměňovala do psa, do irského setra, další se proměňoval v pumu, takže bych byla něco takového.
Zvěromág se má totiž prý proměňovat ve zvíře, které je nenápadné ve společnosti mudlů. Takže proměňit se v ČR do ledního medvěda - to by asi moc nešlo. Takže, když to shrnu, tak bych se proměnila v lišku, ryse, vlka nebo psa. A kdybych byla pes, tak nějaké border kolie? :)

Den 17

22. srpna 2011 v 10:00 | Satchel
17. Který je tvůj famfrpálový tým?

Kdybych žila ve světě HP a byla bych fanoušek famfrpálu, tak bych si z britských týmů vybrala Holyheadské harpyje, za než hrají jen ženy, Puddlemere united, za které hraje Oliver Wood. Z těch evropských nevím, možná francouzské družstvo, ale nelíbí se mi, že mají růžové hábity, brr.

Den 16

21. srpna 2011 v 10:00 | Satchel
16. Oblíbený fan-art/fan povídka/fan cokoli?

Můj oblíbený fanart najdete tady, je to femslash Bellatrix/Narcissa přitom je pozorují Rodolphus a Lucius, pak se mi líbí i Remus a Tonsková tady.

Z povídek jsem ráda četla ty na Zvrhlících a Hříchy Severuse Snapea.

Den 15

20. srpna 2011 v 10:00 | Satchel
15. Pojmenovala jsi nějakého svého mazlíčka po postavě z Harryho Pottera? Pokud ano, co to bylo? Pokud ne, udělal/a by jsi to?
Pojmenovala. Před rokem se k nám do rodiny dostalo štěně kavalíra. Chvíli předtím než jsme pro něj jeli, tak jsme přemýšleli nad jménem a s mámou jsme nezávisle na sobě došly k jménu Teddy. Já jsem si ho odvodila ze jména syna Tonksové a Remuse, takže celým jménem se náš pes jmenuje "Teddy Remus Lupin", prostě malej Lupínek :)

Den 14

19. srpna 2011 v 10:00 | Satchel
14. Co by jsi dělala, kdyby jsi měla neviditelný plášť?

Asi bych se šla podívat na nějaký sraz mých kamarádek a byla by zvědavá, co o mě povídají. Přece jen je znám a obvykle, když nějaká z nás na našem pivním dýchánku chybí, tak bývá na chvíli tématem hovoru.
A pak taky bych se šla podívat do šatny/koupelny těch chlápků, kteří mi příjdou tak "hot", ehm samozřejmě v době, kdy by tam bli i oni :DD

Den 13

18. srpna 2011 v 0:10 | Satchel
13. Do které bradavické koleje by jsi patřila?


Den 12

17. srpna 2011 v 10:00 | Satchel
12. Tvá oblíbená část/pasáž?

Asi moje nejoblibenější část je z Vězně z Azkabanu, kolem osmnácté kapitoly, kdy je Remus, Sirius, Peter a hlavní trio v Chroptící chýši a Remus vysvětluje, jak se stal vlkodlakem. Pak je tam i ta část, když se ukáže, že Peter je Prašivka, Sirius není vrah a do všeho se přimontuje Snape.

Den 11

16. srpna 2011 v 16:44 | Satchel
11. Co by jsi viděla na zrcadle z Erisedu?

Tohle není opravdu lehká otázka. Myslím, že bych viděla dvě věci. Jednu z minulosti a jednu z budoucnosti.
Ta z minulosti by byla vzpomínka. Viděla bych mé blízké, kteří už nejsou mezi námi, jak stojí u mě, jak jsem s nimi..., což si opravdu moc přeji. Někteří umřeli moc brzy...

Den 10

15. srpna 2011 v 19:15 | Satchel
10. Kdyby jsi měla šanci vybrat si jednu relikvii, která by to byla?

Neviditelný plášť, bezová hůlka nebo kámen vzkříšení. Jako první bych vyřadila bezovou hůlku, netoužím být nerjmocnější na světě, kámen vzkříšení by mě lákal. Moc dobře vím, koho bych oživila, a koho bych si přála mít naživu, ale mám pocit, že by to nebyl ten stejný člověk, takže bych si vybrala plášť.


Den 9

14. srpna 2011 v 21:00 | Satchel
9. Tvůj nejoblibenější učitel Obrany proti černé magii?

Docela složitá otázka. V první řadě můžu vyškrtrnout tři - Quirella, Lockhart a Umbridgeovou. Quirell mě deptal turbanem pod kterým schovával Voldemorta, nevypadalo to moc hezky. Zlatoslav Lockhart měl sice dobré hlášky, ale byl šíleně zbabělí a zahledení do sebe a Umbridgeová? To je vtip! Růžová babizna, co zbožňuje kočky a má sadistické sklony? Ne.
Takže mi zbývá jen Lupin, Snape a Skr jr.

Den 8

13. srpna 2011 v 0:16 | Satchel
8. Severus Snape - dobrý člověk, který dělal zlé věci, nebo zlý člověk, který dělal dobro?

Snape je zajímavá postava, kterou jsem původně neměla ráda, ale trochu se to změnilo. Hrozně se mi zalíbil mladý Snape, který měl svou samotu, knížky a tajnou lásku, dost jsem ho litovala, protože James a Sirius se k němu chovali fakt hnusně.
Jenže Srabus trochu vyrostl a pak si své mindráky začal vylévat do okolí. Ale, když celkově znám všechna fakta o jeho životě, tak bych řekla, že je to dobrý člověk, který dělal zlé věci. Ve své podstatě se přidal ke smrtijedům v zoufalství. Lidi někdy z lásky a žárlivosti dělají hrozné věci, ale svůj životní přešlap se snažil jakkoli napravit.


Severus Snape in Deathly Hallows - Gifs - hogwarts-professors fan art

Jinak - jedenáctiletý Snape mi trochu připomínal Střihorukého Edwarda.


Den 7

12. srpna 2011 v 0:01 | Satchel
7. Ukončila jsi Bradavice, zvládla jsi zkoušky - co teď?


Den 6

11. srpna 2011 v 23:15 | Satchel
6. Oblíbený film?

Můj nejoblibenější film o Harrym je asi jednička nebo dvojka. V jedničce miluju ten začátek. Zobí ulice, Brumbál se zhasínadlem, Minerva jako kočka. První seznámení s Příčnou. Poprvé vidíme Bradavice a všechno začíná. To je to kouzlo...
Pak se mi hodně líbí Vězeň z Azkabanu. Příjde mi jako nejhezčí z těch filmů. Filmy od Yatese už ráda tolik nemám.

Den 5

10. srpna 2011 v 21:53 | Satchel
5. Z jakého dřeva je tvá hůlka a jaké má jádro?

Přesně vím, jaká by moje hůlka byla, před lety jsem si jednu koupila u Ollivandera v jedné hře. Takže moje hůlka by byla 10 palců dlouhá z dubového dřeva, středně ohebná a se třemi chlupy z vlkodlaka.

Den 4

9. srpna 2011 v 11:00 | Satchel
4.Oblíbená hláška?

(Ron se rychle probudí.)
Ron Weasley: Pavouci! Pavouci! Chtějí, abych stepoval. Já nechci stepovat!
Harry Potter: Tak jim to pověz, Rone.
Ron Weasley: Jo. Povím jim to. Zejtra jim to povím.
(Znovu si lehne.)

Den 3

8. srpna 2011 v 10:00 | Satchel
3. Jaký by byla tvá pozice ve famfrpálu?


Nejspíš dlouhou dobu bych seděla mezi diváky na tribuně, ale kdyby se mi přece jen podařilo dostat se do kolejního týmu, tak bych ráda hrála na pozici střelce, kde bych se neustále a paranoidně otáčela po potlouku.
Ale jiná pozice by mi neseděla. Na brankáře mám moc děravé ruce, stejně tak to platí i o obránci a chytač bych být nechtěla, protože kdybych nechytila zlatonku a celý tým kvůli mě prohrál - děkuji, ne.

Den 2

6. srpna 2011 v 20:15 | Satchel
2. Kdyby jsi mohla navštěvovat jakoukoli hodinu v Bradavicích, která by to byla?


Den 1

5. srpna 2011 v 18:46 | Satchel
1. Oblíbená kniha?

V podstatě mám ráda všechny knížky ze série Harryho Pottera.

Nejméně oblíbená je pro mě sedmička /přišla mi hrozně nudná - samý les, kempování,atd. Taky mi trvalo přečíst ji strašnou dobu a raději jsem volila i jiné knížky než čtení Relikvií), pak nemám moc ráda Tajemnou komnatu.

Nejvíckrát jsem pak četla Ohnivý pohár. Víckrát jsem taky četla začátek Kamene Mudrců a Prince dvojí krve, přesto mou nejolibenější knihou je Vězeň z Azkabanu nebo Fénixův řád, kde sice umře Sirius, ale objeví se i Tonksová, se kterou jsem nějakou dobu byla spojena.
 
 

Reklama