Místo tmy je venku šero

16. října 2011 v 9:59 | Satchel
V první řadě mám na srdci svou blogovou záležitost. Mám dva milované blogy. Jeden jsem na čas milovat přestala a přesunula se sem. Leč, jak to tak bývá, tak se mi po mém minulém blogu začalo stýskat. Ruku na srdce - mám tam dost fotek, tady skoro nic. Je to hodně tím, že teď míně fotím. Ale i tak - dumám nadtím, že se vrátím tam. Jenže bych chtěla mít jen čistě fotoblog, takže bych z tohohle blogu smazala všechny fotky a nechala si tady jen své prázdné řeči, které poslední dobou nemám čas zapisovat.V druhé řadě bych se chtěla podělit o své pocity z vysoké školy. Samotná škola mě lehce děsí. Všechny předměty jsou buď dějiny, úvod do něčeho nebo teorie. Docela mě zaujala sociální psychologie, ale co jsem slyšela o naší "učitelce" (nesnáším to oslovování! Kdo si má pořád pamatovat, kdo je magistr, a kdo doktor?), tak mám ze zkoušky strach. Líbí se mi taky filosofie, i když se mi nelíbí úkol, co máme k zápočtu. A to sice napsat filosofickou esej s filosofickými otázkami. Uff, filosofovat nad Ceasarem nebo nad Jeanem Jacques Rousseau, pecka děcka :)
Ono těch esejí je více, ale takhle mě děsí nejvíc. Taky jsem překvapeně zjistila, že zřejmě budeme psát seminárku na počítače, což mě přivedlo málem k záchvatu smíchu, protože je to pro nás okrajový předmět, kde ovšem každou hodinu píšeme dva - tři testy. Zatím mám všechno za 100%.

Kromě školy mám taky čest navštěvovat naše koleje, které jsou... prostě normální panelákový byt s kuchyní, koupelnou, kumbálem a dvěma pokoji, které jsou po třech. Ze svých spolubydlících jsem byla napřed trochu v šoku, nesedly mi, ale zvykám si a není to tak špatné. Jen, že jsou obě starší. Ale po tom, co jsem slyšela od kámošky (seznámily jsme se na škole a přitom jsme z jednoho města :), tak jsem na tom dost dobře.
Když už jsme u těch lidí, tak mě samotnou překvapuje, kolik jich už znám a z kolika různých oborů, o některých jsem neměla ani ponětí, že se tam učí. To je ta kolej, ta naše kolejní hospoda, různé seznamováky v klubech...

A - nemůžu teď z hlavy dostat jednoho kluka, uvidíme, jak to půjde dál :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama