Životní číslo - 3

18. září 2011 v 10:19 | Satchel |  Satchel
Musím říct, že tahle charakteristika naprosto sedí.

Tato osoba je mentálně čilá a má činorodou mysl. Je tvořivá, originální a má dobrou obrazotvornost. Tohle naprosto platí.
Nesnáší nudu. Ráda spolupracuje s druhými lidmi. Vyniká osobním kouzlem a vtipem. Tohle taky platí, i když si nejsem jistá, jestli o sobě můžu říct, že vynikám osobním kouzlem, to by měl spíš říct ten, kdo mě zná.


Pro aktivní činnost potřebuje pracovat bez zábran a s volností. Velmi ráda pracuje ve dvojici. Ráda pracuji ve dvojici, protože si toho obvykle navymýšlím tolik, že to sama nezvládám udělat.
Často se stává, že lépe pracuje pod vlivem stresu, který aktivuje její mentální energii. Určitě, jsem líná, proto mě až stres vyburcuje.
Obvykle má rychlý úspěch. Je třeba více ctižádostivosti a otevřít se. Moje ctižádostivost poslední dobou trochu pokluhává.
Je vynalézavá a nápaditá při řešení problémů. Snadné navazování kontaktů, někdy ale povrchní. Rychle se rozhoduje avšak ne vždy správně. Obvykle mám nápadité řešení problémů, navazování kontaktů mi nedělá problém a to rozhodování. Jo, i vysoké školy jsem si vybírala na poslední chvíli a rozhodovala se rychle, teď trochu lituji, že jsem si přihlášky nedala jinak.

Pozor na neklid, roztěkanost, přílišnou výbušnost, vznětlivost, strach z jednotvárnosti a nevyrovnaného finančního života. Pozor na neopatrnost.
A teď dokonce sedí i ten konec, do puntíku.

Autorem textu je numerolog Ing. Milan Walek (Numerologie v praxi)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Májuš | Web | 18. září 2011 v 10:25 | Reagovat

to je super, taky to zkusím někde najít :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama