Slunce v Panně + Měsíc ve Vodnáři

18. září 2011 v 10:07 | Satchel |  Satchel
Jste dosti objektivní člověk, a i když se zdá, že je pro vás charakteristický romantismus a stabilní citovost, v srdci jste spíše chladní a soběstační. Já bych řekla, že je to u mě naprosto naopak.
Na lidi pohlížíte spíše s vypočítavostí a jste schopni ubližovat těm, kteří vás mají rádi, protože snadno hatíte mezilidské vztahy a věnujete se svým vlastním zálibám, ať jsou jakékoli. Tak trochu, snadno hatím mezilidské vztahy, to je pravda, ale není to obvykle kvůli zálibám.


Máte dobré, rozumné, vědecky přesné myšlení, a když něco pochopíte ke své spokojenosti, očekáváte, že vaší logice porozumí každý - takže se neobtěžujete vysvětlováním. Nevím, jestli mám vědecky přesné myšlený, ale očekávám, že mé logice každý porozumí. Obvykle se to nestává...

Tato objektivita a zdánlivě žoviální zevnějšek, který prezentujete světu, z vás učiní dobrého lékaře, zdravotní sestru, sociálního pracovníka, nemocniční sílu nebo učitele, tedy jakékoli zaměstnání, kde je třeba počítat se sympatiemi a pochopením, což však nesmí být na překážku rutině. Lékaž jsem kdysi chtěla být, stejně tak zdravotní sestra, učitel i sociální pracovník, přece jen jsem studovala humanitní obor, teď si trrochu nadávám, že v tom nepokračuji.

Jste schopni se rychle učit spíše díky definicím než intuici. Jste trochu podezřívaví, kritičtí a rádi soudíte, přestože jste dosti tolerantní vůči vlastní excentričnosti. Občas trochu paranodiní kritik..., co už.

Pokud jste však chladní, jste také stabilní a v těžkých dobách můžete být stabilní oporou a ochranou, protože jste schopni vstřebávat utrpení druhých, aniž by se vás přímo dotklo, a proto jim pomáháte postavit se na nohy, a když jste hotovi, věnujete se zase jiným záležitostem.
Jste spíše poslušní než vášniví (tohle nesedí), agresivní nebo citliví ve věcech lásky a pravděpodobně budete na své partnery působit dojmem, že pro vás příliš neznamenají, což také může být pravda. Někdy to může být pravda a pravda to byla, přiznávám, ale... prostě, když není láska a na člověku vám nezáleží, co dělat.
Možná se o ně budete zajímat a možná ne. Jelikož ve vás není příliš silná fyzická touha po lásce, jste schopni žít klidně v celibátu a družnost a lásku nahrazovat intelektem a abstraktním idealismem. Alespoň se zasmějeme...

S určitými aspekty to bude podstatně změněno, kdy z vás jakási intenzivní nervozita učinila zdánlivě vášnivého člověka; jsou to ovšem spíše "nervy na pochodu" než vášeň. Musíte si dát dobrý pozor, aby se jistá lhostejnost nepostavila v obchodním a osobním životě mezi vás a pokrok nebo uspokojení.

Zdroj: Grant LEWI - Vše je ve hvězdách
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama