Můj vysokoškolský život (ne)začal

24. září 2011 v 12:12 | Satchel |  Satchel
Byť mi škola začíná v pondělí, na koleji jsem už od čtvrtka, abych se trochu zabydlela. Upřímně - celkem to jde. Jsem tady zatím sama v celém bytě, takže si užívám, protože pak tu bude narváno, jak jsem zjistila z návštěvy pokoje mé spolužačky, kde už jsou všichni.Ve čtvrtek jsem sem dorazila kolem dvanácté, na recepci si prohlédla několik svých spolukolejníků. Byla to zajímavá směs. Prvák s maminkou, co za něj mluvila, hezký motorkář, druhčky, které jsem tipovala na prvačky...
Mám pokoj dole, blízko je hospoda, takže mi o půlnoci do pokoje pořád doléhá hudba! A vůbec - v paneláku jde všechno slyšet, žádný klid - to je takový nezvyk.
Každopádně než jsem si ve čtvrtek stihla vybalit, tak už jsem byla na pivě, posléze burčáku, u mé spolužačky z oboru, přišla za námi ještě má jmenovkyně a bylo nám fajn.

Druhý den jsme šly s holkama obhlédnout kampus, nabít si ISIC, najít jídelnu (Za 36,- máte polévku, hlavní chod a moučník/salát, za takovou cenu si neuvařím), nádraží a zkusily jsme MHD. Večer jsme pak okusily hospodu u kolejí a menší dýchánek u mě na pokoji.
V noci jsem pak koukala na řadu Chirurgů, které jsem neviděla, ale které mi L. hodila na flašku.

Dneska jsem zvládla souboj s vařičem a udělala si špagety s omáčkou, povedly se mi, to by chtělo u mě potlesk.
Každopádně jsem hrozně utahaná, postel není prostě ta moje domácí, procházky dávají zabrat a to dneska jdeme objevovat nákupní centrum a bazén!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Abby | Web | 26. září 2011 v 17:12 | Reagovat

Gratuluji, že jsi na vysoké. To jsi první koho znám kdo někam na vysokou nastoupil. Já chodím ještě na základku Heh. Chci vědět jestli se i já někam dostanu. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama