You hurt me so much

15. srpna 2011 v 1:57 | Satchel
Zrovna jsem si přečetla, že Ovečkin ztlousnul, protože o prázdninách střídá přítelkyně, chodí pařit a chlastá moc piva. Říkám si, že mám podobné prázdniny jako on, jenže narozdíl od něho nevím, kde já ty piva vysportuji :)
I když dneska ráno jsem s Teddoušem byla běhat, pak se konečně vyspala, chvíli s M. skládala puzzle (fontána, všude je voda nebo nebe, uhm) a navečer jsme na chviličku zašli do posilovny.

Ale chtěla jsem psát o něčem jiném, pitvat se dál v jistých nepříjemných záležitostech. Dneska jsem objevila svůj účet za mobil a zůstala jsem s pusou otevřenou. Panebože, jak jsem mohla utratit tolik?! Podívala jsem se pořádně na výpis a samozřejmě - smsky na Slovensko. Vrr, jsem taková kráva, že jsem jí psala tolik smsek. Díky tomu můj účet sahá až do nebes.
Škoda, že jsem díky ní přišla o skvělou brigádu i o pracovní den v neděli u stánku, kdy tvrdila, že určitě přijede. Jasně, pět stovek sem, pět tam, hlavně, že jsem z toho mohla zaplatit ten mobil. Mám v hlase trpkost, štve mě ten účet. Hm.

A další věc, co mě s prominutím sere, je zase na Slovensku. Poprad bude hrát KHL, pernamentky až za 11 000. Dělají si prdel? A lístky na samotné zápasy od stovky. Hm, jak seženu v Popradu ten lístek? Sakra, sakra, sakra...


Jinak konečně splním svůj slib z doby předmaturity, kdy jsem na twitter psala, že pokud odmaturuju, tak si udělám radost a koupím si nové in-line brusle. Chystám se v úterý do Brna nějaké si vybrat, taky se potřebuji zastavit v Ikei a koupit si pár věcí na kolej. Chms, nesmím utratit všechno, protože jsem si ještě vyhlédla krásné boty na podzim...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kattys | Web | 16. srpna 2011 v 19:18 | Reagovat

No jo no, život není žádný peříčko. :)

2 Satchel | Web | 16. srpna 2011 v 19:49 | Reagovat

[1]: Život je boj, ale stojí za to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama