Červenec 2011

Day 02 - Your least favorite song

31. července 2011 v 10:16 | Satchel |  30 Days Song Challenge
Moje nejméně oblíbená píseň? Pfuu, to je celkem těžký. Písničky, které se mi nelíbí, tak se snažím neposlouchat, nestahovat si je a neřešit je.
Když se tedy snažím vzpomenout na písničku, co mi leze na nervy, tak si vzpomenu na Black Eyed Peas a na The time. Na Óčku to hrají dost často a brr.
A jelikož ji nemám ráda, tak ji sem ani dávat nebudu :D

Day 01 - Your favorite song

30. července 2011 v 8:49 | Satchel |  30 Days Song Challenge
Hodně lidí si bez hudby neumí představit život, řekla bych, že pro mě by bylo asi horší, kdybych neměla knížky. Čtu skoro každý den, ale hudbu si pouštím jen, když mám hodně dobrou náladu nebo hodně smutnou, ale zase mě dokáže povzbudit, což by knížky asi v té chvíli nedokázaly, protože bych neměla chuť číst.

První

24. července 2011 v 22:03 | Satchel |  Jak vypadal blog
Grafika a dělání desingů mě moc nebaví. Jediný program, co mám, tak je photofiltre a s tímto programem mi nejde udělat nic, co by vypadalo hezky.
Na první desing jsem neměla moc nápadů, jen jsem chtěla, aby tady byla nějaká má fotka, takže jsem vybrala fotku ze zahrady, kterou jsem měla ještě na kartě z foťáku. Celé jsem to pak ladila do zelena a ... ta zelená mi pak neuvěřitelně lezla na nervy.

Nový blog

20. července 2011 v 11:16 | Satchel |  Satchel
Blogování mě opravdu baví. Dělám to ráda a ještě raději, když mám melancholickou náladu, projíždím staré články, fotky a říkám si na kolik věcí jsem zapomněla, co jsem vlastně prožila, atd.

Včera jsem se rozhodla, že si dám dohromady všechny fotky, co jsem kdy vyfotila a není jich zrovna málo. První várku jsem si stáhla z počítače, kde byly fotky z kompakťáku Olympus, který jsem dostala od babičky k Vánocům 2008. Na notebooku jsem našla pak nějaké fotky z mé první a úžasné zrcadlovky Nikonu D3000 a na netbooku jsem zjistila, že mám totální bordel, jelikož tam mám fotky různě poschovávané a zastrčené. Po pár hodinách jsem si všechno dala na paměťovku a začala skládat po rocích do složek. Teď mi už jen chybí promazat fotky, které nepotřebuji, které se nepovedly a jsou třeba rozmazané. Uff, nechce se mi do toho, ale zase když najdu něco zajímavého, tak mám místo, kam si to uložit - ano tenhle blog.

Ale co už - vzhůru do nového dobrodružství.

Satchel
(ani nechtějte vědět, jak jsem k téhle přezdívka přišla)